- Úvod
- Židle ke klavíru
- Deluxe Classic
- Židle ke klavíru Deluxe Classic - bílý vysoký lesk, sedák černý
Židle ke klavíru Deluxe Classic - bílý vysoký lesk, sedák černý
- Doprava ZDARMA

- TOP produkt
- TOP produkt
- TOP produkt
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží3
- Židle ke klavíru Deluxe Classic - bílý vysoký lesk, sedák černýIhned - (obvykle expedujeme do 24 hodin)3 650 Kč3 017 Kč bez DPH
Elegantní a stylová dřevěná židle v bílém lesku s praktickým černým sametovým sedákem. Stolička má pevnou a příjemně opracovanou dřevěnou konstrukci, ke které stačí jen pevně přišroubovat čtyři nohy. Tím se zajistí dobrá stabilita a vysoká nosnost až 2 tuny. Klíč i šrouby jsou součástí balení. Na spodní části nožiček jsou podložky, které zabraňují poškození podlahy.
Pokud máte rádi měkčí sezení, tak vám bude jistě vyhovovat černý sametový sedák o velikosti 52 x 30 cm, na kterém nejsou vidět známky opotřebení. V případě zájmu jej lze vyměnit za bílý sedák. Venkovní hrana rámu sedadla je zaoblena a netlačí do nohou. Výšku stoličky si lze nastavit na 45 - 58 cm otočnými kolečky po obou stranách. Ovládání jde lehce díky kvalitní mechanice, zvládnou to i menší děti.
Klavírní stoličky GEWA patří mezi oblíbené a žádané díky kvalitnímu zpracování a jednoduchému ovládání. Výjimkou není ani tento typ Židle ke klavíru Deluxe classic bílý vysoký lesk.
Parametry:
- masivní dřevěná konstrukce
- pevné uchycení nohou ke konstrukci
- ochranné podložky na spodní části nohou
- vysoká nosnost
- sedák o velikosti 52 x 30 cm
- snadné nastavení výšky na 45 – 58 cm
- barva bílý lesk
- černý sametový sedák