Dřevěné otočné stoličky k pianu
Klavírní stoličky v klasickém designu - otočné stoličky s nastavitelnou výškou pomocí otáčení (šroubování).
Kulaté stoličky mají zpravidla tři nebo čtyři nohy. Některé typy jsou dodávané vcelku, jiné ve dvou částech, které stačí jednoduše sešroubovat. Výšku sezení snadno nastavíte otáčením sedáku.
Kulatý sedák může být celodřevěný nebo částečně polstrovaný.
Sezení na nich není tak komfortní jako na polstrovaných stoličkách obdelníkového tvaru (lavice, beethovenky). Jejich použití proto doporučujeme spíše pro kratší hraní.
Stoličky jsou méně stabilní než lavice, a proto je nedoporučujeme dětem.
Pro mnohé pianisty jsou otočné stoličky vzpomínkou na starší klavír např. u babičky, který vnesl do domova hudbu a teplo rodinných chvil.
Otočná židlička (otočná stolička) ke klavíru najde díky své praktičnosti uplatnění i na jiných místech než u klavíru - např. v ordinacích lékařů, jako dílenská stolička, pracovní stolička atp.
Řazení produktů
Výpis produktů




